Jak to tu funguje

Jak to tu funguje

Ahoj, dlouho mi chyběl na internetu web, kde bych aktuální novinky a zpravodajství z oblasti křesťanských chval, informace o nových zahraničních chválách s doslovným překladem k pochopení obsahu písně a rovněž nové a aktuální české chvály a texty.

Proto zde najdete novinky ze světa chval. U každé chvály najdete originální autorem uveřejněné video s textem i originální text s doslovným neautorizovaným překladem pomocí veřejného překladače Google (tlačítko TRANSCRIPT). Dále zde najdete i české autorské texty a básně.

Navíc postupně doplňujeme KARAOKE podklady pro každou chválu, abyste si ji mohli zazpívat a chválit Boha úplně sami a kdekoli!

Věřím, že se zde postupně začnou objevovat další nové nejen české chvály, takže pokud znáte někoho, kdo chvály skládá či hraje, řekněte mu prosím o tomto webu.

A pokud vy sami skládáte chvály, neváhejte a ozvěte se, zde je prostor pro vaši tvorbu! Můžete zde i nabízet své CD či DVD nebo jen propagovat svá videa a singly. Pomůžeme i s nahrávání ve studiu.

Budu vděčný za vaše tipy na světové chvály, které zde budete chtít mít! Neváhejte nám poslat své návrhy třeba prostřednictvím formuláře v kontaktech nebo na FACEBOOKu, Twitru, Googlu +.

Pracujeme na tvorbě Youtube kanálu s Novými chválami.

Novechvaly.eu nabízí prostor pro NOVÉ CHVÁLY nejen z Čech a Moravy.

 

Pokud se ti projekt líbí a zaujal tě, můžeš ho podpořit modlitebně i finančním darem na účet číslo:

1004087013/0800

Za Vaši podporu srdečně děkujeme! Těšíme se na Vaše nápady a na NOVÉ CHVÁLY!

Zpravodajský web Novechvaly.eu: Texty písní, chval, básně a karaoke doprovody, které se zde nachází, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží k informativnímu a zpravodajskému účelu. Pokud není uvedeno jinak, udělují autoři českých textů a básní jejich díla volně veřejně provozovat a šířit, pořizovat kopie i rozmnožovat je.