O nás

Historie skupiny LH Band navazuje na původní hudební formaci “Star Band”, kterou jsme založili v roce 2007. Skupina hrála na svatbách, oslavách a různých akcích ve složení: Luboš Honek – kytara, zpěv a Hana Honková – klávesové nástroje a zpěv, kdy díky přírůstkům do rodiny musela na nějaký čas skupinu opustit v roce 2010 Hanka a místo ní se za klávesy postavil a svůj hlas kapele propůjčil Jan Tesař. V tomto jsme hráli na svatbách a různých společenských akcích až do konce roku 2015. V roce 2015 jsem byl nuce z rodinných i pracovních důvodů kapelu opusti. Bylo mi však ctí dobře rozjetou kapelu předat nástupci Janu Tesařovi, který spolu s Janou Vondráčkovou pod původním názvem kapely hrají do dnes.

V roce 2019 na četné žádosti i změnu v rodinné situaci obnovujeme hudební činnost a zakládáme s Hankou skupinu LH Band.

Specializujeme se na svatby, plesy, oslavy, rauty, promoce a jiné večírky. Nejvíce nás těší spokojení posluchači, proto v našem repertoáru najdete téměř všechny hudební žánry. Nabízíme široký výběr písní od 60. let po současnost. 
Repertoár neustále aktualizujeme, takže můžete v našem provedení slyšet nejnovější české hity, dechovku i zahraniční skladby. Více najdete v našem repertoáru.

S láskou a úctou Luboš a Hanka

FOTOGALERIE